שירותי אחסנה

שירותי האחסנה של אביה הם מהמתקדמים בארץ, ומעניקים לחפצים שלכם בית חם ודואג. בין אם זה לחפציכם האישיים לחפצים לעסק, תוכלו למצוא מגוון פתרונות לצרכים האישיים שלכם.
במסגרת שירותי האחסנה שלנו, אתם נהנים מ:

מגוון תאי אחסון
מגוון תאי אחסון
שירותי האחסנה שלנו נותנים לכם לבחור מבין תאי האחסון המגיעים במגוון גדלים. אנו עורכים התאמה אישית לכל לקוח ולקוח לפי מטרותיו ודרישותיו ומעניקים לו תא אחסון לפי נפח תכולת חפציו. כמו כן, תמיד תוכלו לשנות את גודל התא במידה ותצטרכו בעתיד! אנחנו לא מחייבים אתכם לשום גודל ספציפי, או לתקופת זמן מוגדרת!
אבטחה וביטחון
אבטחה וביטחון
כל התאים הינם פרטיים, ונמצאים תמיד נעולים עם מפתח אישי שנמצא ברשותכם. בכל סניף וסניף בין שמונה סניפים בפריסה ארצית, תמצאו מערך אבטחה מתקדם ואיכותי, מצלמות אבטחה הפועלות 24/7, חדר בקרה וחברת אבטחה פרטית.
ניקיון
ניקיון
אנו מקפידים על היגיינה וניקיון ברמה הגבוהה ביותר, ממש כמו בדירת מגורים. וכמובן, הזמינות והנגישות למחסנים קלה ונוחה כמו ללכת לחדר הסמוך בביתכם. אנו מאמינים ששירותי אחסנה מחוץ לבית זה עניין טכני בלבד, ותא האחסון מבחינתנו הוא כמו עוד חדר בדירת מגוריכם.
ביטוח תכולה
ביטוח תכולה
כדי שאתם תשנו בלילה בשקט, אנו דואגים לפוליסת ביטוח נרחבת המכסה אתכם בכל מקרה של נזקי טבע או נזק מכוון.
שירותי אחסנה בפריסה ארצית רחבה
פריסה ארצית רחבה
ברשותנו תשעה סניפים ברחבי הארץ, על מנת שתוכלו לבחור את הסניף הקרוב ביותר למקום מגוריכם/עבודתכם. כל הסניפים ממוקמים בסמוך לכבישי גישה לערים ומחוצה להם, על מנת שאתם תוכלו להגיע בנוח. תמיד תוכלו לעבור סניף במידה ותצטרכו וישנם תאים פנויים.

עדיין מתלבטים…? חייגו 073-7968003 או השאירו פרטים ויועצי האחסון שלנו ישמחו לעזור!