אחסנה

בין אם מדובר על מעבר דירה, מעבר לחו"ל, שיפוץ דירה או אחסון למטרת פינוי מקום, אצלנו באביה תוכלו למצוא מגוון פתרונות אחסנה אטרקטיביים. אז פנו מקום בבית לדברים החשובים באמת, ותנו לנו לדאוג לרכוש שלכם!

אחסנה במגוון גדלים
אחסנה במבחר גדלים
בין אם אתם מעוניינים לאחסן תכולת דירה שלמה בשל מעבר לחו"ל, ובין אם אתם מעוניינים לאחסן ציוד שאינו נמצא בשימוש יומיומי כמו ציוד סקי, בגדים עונתיים, רהיטים שתופסים מקום וכדומה, אצלנו תמצאו פתרון לכל צורך! אנחנו מתמחים בתאי אחסון, ומחזיקים במחסנים שלנו מגוון רחב של גדלים, החל מ-1 קוב ומעלה.
גמישות
גמישות
האחסון במחסנים שלנו מתאפשר לכל תקופת זמן שאתם מעוניינים בה. החל מחודש ועד ל-10 שנים. אתם יכולים להרגיש בבית!
ציוד פרטי
ציוד פרטי
אם חשבתם שמחסנים מיועדים רק לעסקים או לחפצים גדולים, טעיתם! כל דבר שאינו נמצא בשימוש יום יומי, ניתן לאחסן בכך לפנות מקום בבית לדברים החשובים באמת! בין אם זה בגדים שלא בשימוש או חפצים מיוחדים שמשתמשים בהם רק באירועים מסוימים, אצלנו אתם יכולים לאחסן מה שאתם רוצים!
ציוד עסקי
ציוד עסקי
אם ברשותכם עסק ואתם מעוניינים לאחסן מסמכים, ניירות, ציוד או כל דבר אחר שיכול להפוך את העסק שלכם לחמים ונעים יותר, אל תחשבו פעמיים! במהלך שנת עסק אחת מצטבר ציוד רב שלא יהיה בשימוש בשנה הבאה. לכן על מנת להקל על עבודתכם, אנו מזמינים אתכם למצוא את התא המתאים ביותר עבור אחסון הציוד העסקי שלכם.
ניקיון
ניקיון
אנו מקפידים היטב על הניקיון במגוון המחסנים שלנו, ודואגים לרכוש שלכם למקום נעים ונקי, ממש כמו בבית שלכם!
ביטוח תכולה
ביטוח תכולה
הרכוש הוא אומנם שלכם, אבל אנחנו מתייחסים אליו כאילו הוא שלנו. לכל לקוח יש ביטוח תכולה מלא!
ביטחון ואבטחה
ביטחון ואבטחה
בכל הסניפים שלנו נמצאות מערכות האבטחה המתקדמות ביותר. כל הסניפים מרושתים במצלמות אבטחה הפועלות 24 שעות ביממה, חדר בקרה מרכזי ושמירה על ידי חברת אבטחה פרטית. כמו כן, כל תא מצויד במנעול פרטי ולו מפתח אישי הנמצא ברשותכם בלבד.
כניסה מתקדמת
כניסה מתקדמת
כדי להקל עליכם, פיתחנו כניסה מתקדמת וחדשנית, בה אתם מקבלים קודן (בהרשמה מראש – בחינם), הקודן מזהה אתכם בכל פעם שאתם מגיעים למתחם האחסנה! אין צורך להודיע מראש, ואין צורך להגיע בשעות מסוימות. מתי שרק מתחשק לכם- אתם מוזמנים!
פריסה ארצית
פריסה ארצית
ברשותנו תשעה סניפים בפריסה ארצית, במיקומים אסטרטגיים, בעלי גישה נוחה לצירים ראשיים. בכל עת תוכלו העביר את חפציכם מסניף חולון לסניף נתניה לדוגמה.
ציוד נלווה
ציוד נלווה
בסניפים השונים תוכלו למצוא עגלות, מריצות ומעליות משא לשימושכם ונוחיותכם אשר ישפרו לכם את חווית האחסנה.

עדיין מתלבטים…? חייגו 073-7968003 או השאירו פרטים ויועצי האחסון שלנו ישמחו לעזור!