אחסון עצמי – City Box

רוצים לפנות את הבית מחפצים מיותרים וגם להבטיח שיהיו זמינים ונגישים לכם בכל עת? הכירו את שירותי ה-City Box של אביה – שירותי אחסון עצמי המאפשרים לכם להיות עם ולהרגיש בלי.

אחסון עצמי מקנה לכם את האופציה להגיע לתא האחסון מתי שרק מתחשק לכם, מבלי להודיע מראש, מבלי להתאים את לוח הזמנים האישי שלכם ללוח הזמנים של המחסן. למעשה, תא האחסון יכול להיחשב עוד חדר בבית! להלן עוד מספר יתרונות שתמצאו בשירות אחסון עצמי של אביה:

יותר מקום בבית
יותר מקום בבית
בתא האחסון, אתם יכולים לשים כל מה שאינו בשימוש יומיומי ולפנות יותר מקום בבית לדברים החשובים. אם תהיתם כמה מקום תחסכו אם תוציאו כמה חפצים, אתם מוזמנים לנסות ולגלות! אתם תתפלאו לגלות כמה מקום תופסים לכם בבית מעט בגדים וציוד לא בשימוש. למשל ציוד סקי, כמה מכם מאחסנים אותו בתוך הבית? בארון או אפילו במזווה? תחשבו כמה מקום תחסכו אם תרכזו אותו בתא אחסון יחד עם בגדים עונתיים ואלבומים ישנים. אנו ממליצים להשתמש בתא האחסון לאחסון דברים שאינם בשימוש יומיומי, אך אינכם מעוניינים לזרוק. ככה תוכלו לדעת שהם במקום טוב, ולא על חשבון מקום לדברים אחרים.
גישה 24 שעות ביממה
גישה 24 שעות ביממה
סניפי הסיטי בוקס של אביה פתוחים וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. אל תא האחסון שלכם תוכלו לגשת ללא צורך בתיאום מראש. כך תוכלו להוציא ולהכניס ציוד מתא האחסון, כמה שתרצו ומתי שתרצו. גם בשתיים לפנות בוקר…
כניסה חכמה
כניסה חכמה
בכל סניפי ה-City Box, תוכלו ליהנות מכניסה מתקדמת (בהרשמה מראש – ללא עלות), בה אתם מקבלים קודן, המזהה אתכם בכל פעם שאתם מגיעים! אתם לא צריכים לעדכן מראש או להגיע בשעות מסוימות, מתי שרק רוצים מגיעים!
תאים במגוון גדלים
תאים במגוון גדלים
אנו מתמחים בתאי אחסון במגוון רחב של גדלים, החל מ-1 קוב! אתם יכולים לבחור את הגודל המתאים עבורכם ולהשתמש בו כרצונכם.
פריסה ארצית
פריסה ארצית
ברשותנו תשעה סניפים בפריסה ארצית נרחבת. כל הסניפים ממוקמים במיקום נוח בעל גישה קלה לצירים הראשיים, על מנת להקל עליכם את ההגעה!
ניקיון
ניקיון
זה אומנם ישמע לכם מעט לא הגיוני, אבל בתא אחסון, החפצים שלכם ישמרו יותר טוב! בכל הסניפים שלנו אנו מקפידים על רמה גבוהה ביותר של ניקיון, ממש כמו בדירת מגורים.
אבטחה וביטחון
אבטחה וביטחון
מערך אבטחה מהמתקדמים בארץ, עם מצלמות אבטחה הפועלות 24/7, חדר בקרה וחברת אבטחה פרטית.
ביטוח תכולה
ביטוח תכולה
אנו דואגים לכם לפוליסת ביטוח נרחבת המכסה אתכם בכל מקרה של נזקי טבע או נזק מכוון.

עדיין מתלבטים…? חייגו 073-7968003 או השאירו פרטים ויועצי האחסון שלנו ישמחו לעזור!