אודות אביה

הדרך
  • הבטוחה
  • הפשוטה
  • הנוחה
  • המתקדמת
ביותר לאחסן את החפצים שלך

אביה אחסון תכולת דירה היא חברת האחסנה הגדולה במדינה, עם אלפי לקוחות מרוצים, סניפים בפריסה ארצית ומגוון רחב של פתרונות אחסון מתקדמים לפרטיים ולעסקים.

לרשות לקוחותינו עומדים כיום 9 סניפים הממוקמים באזורים נוחים ונגישים בתוך ערים מרכזיות בישראל: חיפה, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, חולון, צור יגאל וקיבוץ הראל, המשרת את תושבי ירושלים והסביבה. חלק מהסניפים שלנו הם סניפי City Box העובדים לפי מתכונת של אחסון עצמי. סניפים אלה זמינים עבור לקוחותינו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, אליהם ניתן לגשת בכל שעה וללא צורך בתיאום מראש.

כמו כן עומדים לרשות לקוחותינו תאי אחסון בכל גודל ולכל תקופת אחסון – מתאי אחסון קטנים המתאימים לאחסון פריטים בודדים ועד למחסני ענק המתאימים גם לעסקים גדולים. החל מחודש בודד ועד בכלל.

פתרונות אחסון מקיפים לעסקים – אביה משמשת כבית חם לאחסון מידע ומסמכים מכל הסוגים: מתאי אחסון מתקדמים, דרך שירותי ארכיב וגניזה וכלה בשירותי גיבוי מידע לעסק. כל אלה יחד מרכיבים חבילה מושלמת לכל עסק הזקוק לשמירה על כל סוגי המידע שנכנס ויוצא ממנו.

שקיפות והגינות בשירות – אנו מקפידים על תודעת שירות גבוהה ומציעים ללקוחותינו מגוון שירותים ייחודיים ההופכים את חוויית השירות שלו ליעילה, חסכונית ומשתלמת במיוחד.


גישה 24 שעות ביממה
גישה מלאה 24/7
סניפי אביה City Box מביאים לארץ את בשורת האחסון העצמי (Self-Storage) המוכרים ופופולריים מאוד בארה”ב ובמקומות רבים נוספים בעולם. כך שניתן לבוא מתי שרוצים וכמה שרוצים, ללא צורך בתיאום מראש.
פריסה ארצית
9 סניפים בפריסה ארצית
חברת אביה חולשת על רשת מחסנים בפריסה ארצית הכוללת נקודות אסטרטגיות כמו חיפה, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, חולון, צור יגאל וקיבוץ הראל.
100% אחריות
100% אחריות
אנו בטוחים במוצר ובשירות שלנו בלב שלם. עד כמה? הנה דוגמה: אביה היא החברה היחידה המתחייבת שאם לא עמדנו בסטנדרטים שהצגנו, אנו מתחייבים לספק ללקוח הובלה חינם תוך 72 שעות ממועד הכניסה למחסן לכול מחסן מקצועי אחר שייבחר.
בקרה ואבטחה
בקרה ואבטחה
מערכת בקרה בטכנולוגיה מתקדמת ביותר, מצלמות במעגל סגור, קודן אישי לגישה עצמית וחדר בקרה מרחוק, באמצעותו אנו שולטים במצלמות מעגל סגור על סניפי ה-City Box. כל אלה ועוד עומדים לרשות לקוחותינו בכל עת ומבטיחים כי יש מי שדואג לרכוש שלהם.
אפשרויות אחסון ביחידות קטנות
אפשרויות אחסון ביחידות קטנות
אנו מציעים פתרונות אחסון גם לאנשים שאין להם הרבה פריטים לאחסן. מגוון רחב של גדלים – החל מיחידות 1.3 קוב לאחסון מספר מצומצם של פריטים ועד למתחמי אחסון גדולים – כל אחד יכול למצוא אצלנו מחסן המתאים בדיוק לצרכיו ולהימנע מתשלום מיותר על שטח לא מנוצל.
לא אחסנת? לא שילמת!
לא אחסנת? לא שילמת!

אנו מתחייבים ללקוח שבחר לצאת מהמחסן באמצע החודש, לשלם רק על הזמן היחסי שניצל ולא על חודש מלא. יתרה מזו – אנו מאפשרים ללקוחותינו לבטל עסקה עד 24 שעות לפני מועד האחסנה – ללא דמי ביטול.


0
+
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
0
+
יחידות אחסון
0
סניפים