1800-073-350 

צור קשר ראשוני
שם  
אימייל  
טלפון  
 
הרשמה |  כניסה

מחסנים להשכרה – זה השטח שלנו, ושלך...

אחסון בשטחים גדולים המאפשר גישה מלאה וניהול נכון של הסחורה

מחבר המאמר - חוני אילון
 

 
בעל עסק, בעל חברה - חברת אביה מעמידה לרשותך מחסנים להשכרה בשטחי ענק, לכל סחורה ולכל מטרה (כמעט...). ההאנגרים שלנו איכותיים, בעלי נגישות גבוהה, אטומים, נעולים, מאובטחים ומבוטחים ברמה הגבוהה ביותר.
בנוסף למחסנים
, יש באפשרותינו לספק פתרון איכותי של ניהול המלאי שלך באתר. 

מחסנים להשכרה

שירות גדול על שטח ענק

מחסנים להשכרה לכל מטרה ולכל פרק זמן שתבחר

חברת אביה מציעה פתרונות אחסון למטרות מסחריותאחסון מלאי, ציוד משרדי, מיכון, לוגיסטיקה ועוד. באפשרותנו לספק שירותי אחסון לפרק זמן קצר, החל מימים או שבועות ספורים, לחודשים ואף לשנים רבות. 

שטחי אחסון נעולים ומאובטחים

שטחי אחסון תכולה לעסקים של אביה נמצאים תחת אבטחה 24 שעות ביממה, באמצעות מצלמות אבחטה במעגל סגור ומוקד הנמצא בבקרה צמודה על המתחם. כל מחסן נעול על ידי מנעול, כשהגישה אליו אפשרית רק לך.

ביטוח אישי על הציוד

הביטוח שאנו מספקים לרכוש שלך הוא הביטוח הטוב והמקיף ביותר בתחום. בפוליסת הביטוח שלנו אתה מבוטח בפני אובדן או נזק הנגרם עקב אש, עשן, ברק, נזקי טבע, פרעות, שביתות, נזק בזדון, פגיעה על ידי כלי רכב ופריצה. עם ביטוח תכולה כזה, אפילו מזג האוויר נזהר לא להתעסק איתנו.

גישה נוחה – גם למובילים

המחסנים שלנו בנויים בצורה נכונה המאפשרת גישה נוחה לכולם.

מערכת לחישוב עלויות האחסון

סטנדרט חדש בתחום האחסון - מערכת ייחודית של חברת אביה המאפשרת לך לחשב את עלויות האחסון הצפויות, בהתאם לציוד שבכוונתך לאחסן.

שרותי הובלה משתלמים במיוחד

בנוסף לשירותי אחסון, חברת אביה מציעה גם שירות ייחודי נוסף – שירותי הובלה משתלמים במיוחד. אנו מאמינים כי תהליך האחסון אינו מתחיל באחסנה, אלא דווקא בהובלה. באתר אביה הובלות תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר להובלה וגם ליהנות ממערכת לחישוב עלויות ההובלה.

מה אנחנו לא מאחסנים?

כחברה ששומרת על סטנדרטים וערכי שירות גבוהים, ישנם דברים מסוימים שאנחנו מגבילים ואף לא מאפשרים אצלנו. להלן רשימה (כמעט) מלאה: חומרים דליקים או מתלקחים, חיות ומוצרי חיות, צמחים, אוכל בעל חיי מדף קצרים, חומרים מסוכנים, מיכלים עם לחץ, נשק חם, סחורה גנובה או לא חוקית.

על מה אנחנו שמים דגש?

אחסון סחורה בשטחי השכרה זו אומנות. להבדיל מאחסון בתאים, אחסון בשטחים גדולים מצריכים תכנון מדוקדק. בזכות הניסיום שצברנו עם השנים אנו מסוגלים לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור הסחורה שלך.
1. אנו מספקים יעוץ וליווי בבחירת מובילים.
2.שטחי האחסון שלנו מאופיינים ברמה גבוהה של נגישות לכל סוגי המשאיות והמכולות, עם אפשרות להוריד סחורה באמצעות מלגזות ומנופים.
3. אנו מקפידים על ניצול אופטימאלי של שטח האחסון. סידור נכון של הסחורה מאפשר הפחתה של בלאי של מוצרים ש"נעלמו" או שלא אופסנו כהלכה, כמו גם איתור מהיר של המוצרים וניהול יעיל ומהיר של הוצאה והכנסת מלאי.
4.אנו מקפידים לא לדחוס מוצרים. דחיסה עלולה לפגום במוצרים ולהקשות על פעולות ניהול שונות כמו ספירת מלאי, הוצאה והכנסה של מוצרים נוספים ועוד. 
5. אנו דואגים לסחורה במשנה זהירות עם מוצרי אריזה. בין אם מדובר בחומר שביר, עדין או כבד במיוחד, כל סחורה שתחליט לאחסן אצלנו, תקבל את הטיפול הטוב ביותר ואת מלוא תשומת הלב. במידה ויש צורך, אנו מקפידים גם על אחסון בשיטת FIFO (First in – First out). בצורה כזו תוכל לחסוך עלויות בבלאי של מוצרים ופגי תוקף.

לקריאה נוספת

השכרת מחסנים – פתרונות גדולים לעסקים קטנים
מחסנים לוגיסטיים- אחסון וניהול לוגיסטי במקום אחד  
מחסנים להשכרה בתל אביב עבור בתי עסק שונים  


משו משו - בניה וקידום אתרים